Jak rozjet podnikání: První krok – Vytvoření webových stránek s redakčním systémem


Jak rozjet podnikání: První krok – Vytvoření webových stránek s redakčním systémem

Proč je důležité mít webovou stránku?

Přítomnost online je v dnešním světě nezbytná pro každý druh podnikání. Webová stránka vám umožňuje:

 1. Představit své produkty a služby: Na webu můžete prezentovat své nabídky tak, aby byly přehledné a atraktivní pro potenciální zákazníky.

 2. Být dostupní 24/7: Vaše webová stránka nikdy nespí. Zákazníci mohou kdykoliv procházet vaši nabídku, i když vaše fyzická prodejna je zavřená.

 3. Budovat povědomí o značce: Kvalitní webová stránka je efektivním způsobem, jak budovat a posilovat povědomí o vaší značce.

 4. Komunikovat se zákazníky: Redakční systém vám umožní snadno aktualizovat obsah a komunikovat se zákazníky prostřednictvím blogů, novinek nebo FAQ.

Jak začít

 1. Plánování: Než se pustíte do tvorby webové stránky, zvažte, co chcete na stránce prezentovat. Zjistěte, kdo je vaše cílová skupina a co očekávají. To vám pomůže s designem a obsahem stránky.

 2. Výběr domény a hostingu: Doména je adresa vašich webových stránek (např. https://www.moje-podnikani.cz). Hosting je místo, kde budou vaše stránky uloženy na internetu. Zvolte spolehlivého poskytovatele domén a hostingu.

 3. Výběr redakčního systému: Redakční systém (CMS) vám umožní snadno spravovat obsah vašich stránek. Populární CMS zahrnují WordPress, Joomla a Drupal. Vyberte ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.

 4. Vývoj a design: Pokud nemáte zkušenosti s webdesignem, můžete najmout profesionálního designéra nebo využít dostupných šablon. Důležité je, aby stránka byla atraktivní a uživatelsky přívětivá.

 5. Obsah: Naplňte stránky relevantním obsahem. Zahrňte informace o vašich produktech a službách, kontaktovací údaje a další důležité informace.

 6. Optimalizace pro vyhledávače (SEO): SEO strategie vám pomůže zlepšit viditelnost vašich stránek ve vyhledávačích, což může přilákat více návštěvníků.

 7. Testování: Před spuštěním stránek je důležité prověřit, zda všechno funguje správně. Otestujte různé funkce, odkazy a různé prohlížeče.

 8. Publikace: Po dokončení všech příprav můžete stránky spustit a zpřístupnit je veřejnosti.

 9. Marketing: Po spuštění stránek nezapomeňte na marketing. Využijte sociální média, e-mailový marketing a další nástroje k tomu, abyste získali co nejvíce návštěvníků.

 10. Monitoring a aktualizace: Práce na webových stránkách nikdy neskončí. Pravidelně monitorujte výkonnost stránek a aktualizujte obsah podle potřeby.

Vytvoření webové stránky s redakčním systémem je základním kamenem pro rozjezd podnikání v digitálním světě. Zajistí vám online přítomnost a možnost efektivní komunikace se zákazníky. Nebojte se investovat do kvalitního designu a obsahu, a sledujte vývoj a potřeby svých zákazníků, abyste stránky neustále vylepšovali a rozvíjeli. S touto silnou základnou máte šanci na úspěch ve svém podnikání.

Štítky

Oblíbené příspěvky

Webová vizitka
Co je digitální marketing a proč je důležitý?
Získejte své vlastní webové stránky s našimi profesionálními službami!